Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Forklift Kabini

Forklift Kabini

ERSA GRUP FORKLİFT KABİNLERİ

ERSA FORKLİFT KABİN ÜRETİMİ

Forklift kabini, operatörün makinayı kullanabildiği alanı kaplayan bölümdür. Kafes benzeri bir koruma tertibatına sahip olan bu kabinler, kapalı ve açık alanda kullanımlarına göre farklı ek yedek parçalara ihtiyaç duyabilmektedirler.Kapalı alan kullanımında cam gerektirmeyen kabinler, açık alan kullanımında hava koşulları nedeniyle operatörün güvenliksiz bir ortamda çalışma gerçekleştirmemesi için dört tarafı kapalı bir şekilde Ersa Forklift bünyesinde Kabinler tasarlanmaktadır. Kapalı olan kabinlerde tavan penceresi ve yan camlara yer verilir. Ersa Forklift kabini çeşitleri, firmamızda üretimlerine göre üç sınıfa ayrılıyorlar.

  • Solid polikarbon forklift kabinlerimiz, yapı sektöründe birçok ağır koşula en iyi dayanan ve en güvenilir şeffaf malzeme olan solid polikarbonattan üretilmektedir. Cama kıyasla daha dayanıklı olan bu malzeme, ayrıca oldukça da hafif yapılıdır. Böylelikle forkliftlerde aranan iş güvenliği kolay bir şekilde sağlanabilmektedir. 
  • Metal forklift kabinlerimiz, daha korunaklı bir iş makinası alanı için tercih edilebilir. Böylelikle dış alan kullanımlarında en iyi iç alan hacmi ve güvenliği elde edilebilir.
  • Branda forklift kabinlerimiz, standart hava koşullarında kolay kullanım için tercih edilebilmektedir. Basit ve kullanışlı yapıları sayesinde istenilen iş güvenliğini de sunabiliyorlar.

 

ERSA FORKLİFT KABİN İSTEDİĞİNİZ TASARILARLA KARŞINIZDAYIZ.
ÖZELLİKLERİNİZİ SİZ TASARLAYIN BİZ YAPALIM !

 

Ersa Forklift Kabinleri sizlere markanızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak üretimler sunmaya odaklanmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, markanızın değerine özen gösteren ekipmanların tasarımlarını gerçekleştirmektedir. Bu üretimlerimize özel siparişleriniz dâhilinde de uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Üretimlerimizden şahıs veya firma siparişleriyle yararlanma imkanınız vardır.

Firmamız, mevcut kabinler için yenileme ve teknik servis hizmetleri de sunuyor. Bu hizmetlerden yararlanmak veya yeni Ersa Forklift Kabini fiyatlarını öğrenmek ve sipariş vermek için firmamızla şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Ersa Forklift Kabini operatörlerin görüşünü en yüksek seviyede tutacak şekilde tasarlanır. Kabinin her iki kapısında sürgülü alüminyum çerçeve bulunmakta olup, kapılar istenildiğinde kolaylıkla sökülüp takılabilir. Ön cam ve silgi motoru, kolu, süpürgesi standart olarak müşteriye sunulur. Arka cam; forkliftin tasarımına göre servis bakımlarında ve aracın kullanımında engel teşkil etmeyecek şekilde, sabit cam veya amortisörlü açılır cam olarak uygulanır. Kabin tavan bölümü yine operatörün görüşünü engellemeyecek şekilde tasarlanır ve üretilir.

Ersaa Forklift Kabini Ürünlerinin tasarım aşamasında temsilcilerimiz tarafından ziyaret edilip müşterilerinin istek ve beklentilerini Ar-Ge ve üretim mühendislerinin teknik bilgi ve becerileriyle birleştiren firmamız, kalite anlayışına müşterinin gözünden bakmakta olup, üretimin her aşamasını teknik personelinin kontrolü altında takip etmektedir, yan sanayileriyle de koordineli çalışarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır.

 

 LÜTFEN TEKLİF ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Mail : info@ErsaForklift.Com

iletişim : +90 212 407 01 51

Sizi Arayalım