Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Hakkımızda

Hakkımızda            Şirketimiz kuruluş yılı olan 2018 yılından bu yana yaptığı çalışmalar ile Forklift, Personel Yükseltici, İstif Makinası, Makaslı Yük Platformu, Transpalet ürünlerinin ithalatı, satışı, kiralanması ve satış sonrası servis hizmetleri konusunda geniş bilgi birikimine sahip eğitimli, deneyimli, personel gücü ile Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 1500 metrekare alana sahip olduğu merkez binasında faaliyetlerini sürdürmektedir.
            Amacımız öncelikle kendi markamız olan “ ERSA “ markasını sektöründe güçlü ve lider birer marka haline getirmektir. Markalaşma çalışmalarımızda müşteri taleplerinin tamamında her zaman müşterilerimizin taşıma ve kaldırma ekipmanları ihtiyacını çözebilecek doğru ürünü ve hizmeti sunmayı en önemli görevlerimizden biri olarak görmekteyiz.

BAŞLICA ÜRÜN GRUBUMUZ;

FORKLİFT: 1.5 ton ile 16 ton taşıma kapasitesi ve ÇİN – JAPON – İNGİLİZ – AMERİKAN motor seçeneklerine sahip dizel forkliftler; 1.5 ton ile 12 ton taşıma kapasitesine sahip ÇİN – ALMAN – İTALYAN akülü forkliftler.

PERSONEL YÜKSELTİCİ: 5 metre ile 43 metre çalışma yüksekliğine sahip dizel, tam akülü ve yarı akülü personel yükseltici.

İSTİF MAKİNASI: 1 ton ile 1.5 ton taşıma kapasitesi ve 160 cm ile 560 cm kaldırma yüksekliğine sahip tam akülü istif makinası,yarı akülü istif makinası ve manuel istif makinası.

MAKASLI YÜK PLATFORMLARI: 1 ton ile 5 ton taşıma kapasitesi ve 100 cm ile 500 cm kaldırma yüksekliğine sahip yada tamamen ihtiyaca yönelik özel üretim seçenekleri ile Makaslı Yük Platformları.

TRANSPALET: 500 kg ile 5 ton taşıma kapasitesine ve 80 cm ile 300 cm çatal uzunluklarına sahip tam akülü transpalet ve manuel transpalet

YÜK ASANSÖRÜ ÖZEL İMALAT: Kullanım amacına göre ağır şartlar altında çalışmaya uygun şekilde tasarlanmış 400 Kg’ dan 50.000 Kg’a kadar yük ve araç asansörleri imal edilmektedir.

ENGELLİ PLATFORMU ÖZEL İMALAT: Engelli Platform asansörleri, tekerlekli sandalye kullanan kişiler, yaşlı bireyler, hareket zorluğu yaşayanlar ve hastalar için günlük hayatta karşılaşacakları yapılardaki tüm merdiven tiplerine göre tüm engeller düşünülerek tasarlanmış sistemlerdir. Sonsuz vida sistemi ile temiz ve güvenli bir seyir sağlarlar. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

FORKLİFT KİRALAMA HİZMETLERİ : 3 Ton , 5 Ton , 7 Ton , 10 Ton , 16 Ton , Dizel Forklift Akülü Forklift İstif Makinaları Personel Yükseltici En Uygun Fiyatlarla tüm müşterilerimize Kiralama Hizmetleri Sunmaktayız.

 

 

 

Sizi Arayalım